UMÓW 
SIĘ NA
WIZYTĘ

Baza wiedzy

Dentystyczne dylematy. Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Jedz zdrowo i pamiętaj o zębach

Prawidłowe mycie zębów przez dzieci. Pamiętaj o tych zasadach

Implanty. Wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Współczesne wypełnienia stomatologiczne są wytrzymałe, o wysokiej trwałości i mogą służyć przez długie lata. Jeżeli jednak mamy w zębie starszą plombę albo dzieje się z nią coś niepokojącego, nie ma co zwlekać. Warto jak najszybciej skonsultować się ze specjalistą, bo zaniedbania mogą mieć przykre konsekwencje.
Piękne, białe zęby są marzeniem każdego z nas. Półki sklepowe uginają się od produktów wybielających takich jak pasty, płyny, żele, paski. Jednak czy te produkty cechują się wysoką skutecznością? Produkty ogólnodostępne usuwają tylko niewielkie przebarwienia, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów u dentysty.
Uzupełnienia protetyczne na implantach dedykowane są pacjentom, którzy częściowo lub całkowicie utracili swoje naturalne uzębienie lub wymagają usunięcia zniszczonego zęba i jego odbudowy. Komfort noszenia protezy na implantach jest nieporównywalny ze standardową protezą akrylową.
Za przebarwienia zębów, a konkretniej szkliwa obwiniamy najczęściej kawę, herbatę oraz papierosy. Nic bardziej mylnego! Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że istnieją też inne produkty, które wpływają na kolor naszego szkliwa, których nigdy byśmy o to nie podejrzewali.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Zadzwoń: +48 22 877 11 55