UMÓW 
SIĘ NA
WIZYTĘ

Jak działamy w związku z Covid 19?

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Przychodnia Stomatologiczna Kołodent jest czynna.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, przyjmujemy pacjentów, którzy wymagają natychmiastowej pomocy stomatologicznej tj. ból zęba lub inne stany kwalifikujące do udzielania pomocy w trybie pilnym.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz naszego personelu wprowadziliśmy zalecane procedury prewencyjne oraz środki ochronne.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia koronawirusem SARS-Cov-2 uprzejmie prosimy o:

 • rezerwowanie wizyt telefonicznie: 22 877 11 55 lub mailowo: recepcja@kolodent.pl
 • przybywanie na wizytę punktualnie o wyznaczonej godzinie aby zmniejszyć czas oczekiwania w poczekalni (jeśli w poczekalni znajdują się inne osoby, zalecamy pozostanie na zewnątrz do momentu poinformowania przez pracownika recepcji o możliwości wejścia do przychodni)
 • niezabieranie ze sobą osób towarzyszących (w przypadku pacjentów nieletnich – tylko jeden opiekun)
 • przełożenie wizyty na inny termin jeśli występują u Państwa objawy jakiejkolwiek infekcji (gorączka, kaszel, katar, ogólne osłabienie)
 • poinformowanie recepcji o:
  – pobycie poza granicami kraju w ciągu ostatnich 14 dni
  – kontakcie z osobą/osobami, które przebywały poza granicami kraju w ciągu ostatnich 14 dni
  – ewentualnym nadzorze epidemiologicznym lub kontakcie z osobą/osobami objętymi nadzorem epidemiologicznym (kwarantanną)
 • dokładne umycie oraz dezynfekcję rąk po wejściu do Przychodni
 • przed wejściem do gabinetu lekarskiego prosimy zdjąć maseczkę oraz ponownie zdezynfekować ręce
 • o wybór metody płatności za pomocą karty

Zapewniamy, iż Przychodnia Stomatologiczna Kołodent dba o dokładną dezynfekcję wnętrza. Poddajemy regularnemu odkażania klamki, terminal, podłogi oraz inne powierzchnie zgodnie z zaleceniami sanitarno – epidemiologicznymi.

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną, pełnimy teleporady oraz realizujemy e-recepty. Zapraszamy do kontaktu.

UDOSTĘPNIJ:

UDOSTĘPNIJ:

Szukaj

Najnowsze wpisy

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Zadzwoń: +48 22 877 11 55